ORGANIZAČNÍ TÝM

profil juraj

Juraj Scarvein Skúpy

Juraj je IT specialista, v projektu Doba Karlova znám všem jako Johannes z Vartemberka, táta a pro naší hru hlava čtyřhlavé saně, která pro vás píše celou tuhle taškařici. Na hře pro Vás bude z pozice písaře sepisovat listiny, konzultovat postavy a starat se o hladký průběh herních událostí.

profil bahnak

Pavel Bahňák Polák

Pavel je účetní, v Době Karlově působící jako sluha pána z Vartemberka. Je to prajzák jak poleno a zmetek ve volném čase. Na projektu se podílí jako spoluautor - pokud ve hře narazíte na nějakou poťouchlost nebo zradu, je to určitě Bahňákova práce! Ve hře bude mít na starosti  konzultace postav, příběhu a ztvární pro Vás některé cizí postavy.

profil zdeslav1

Tomáš Zdeslav Straka

Tomáš je historik, manažer, produkční a zakladatel Doby Karlovy, ve které působí jako Zdeslav z Nezabudic. V projektu zodpovídá za historickou autenticitu a komplikuje tak Jurajovi a Pavlovi život. Ve hře se bude starat o produkci, udržení hry v historických kolejích a uvidíte ho také v několika drobných rolích. 

profil renca

Renáta Jana Bartončíková

Renča je právnička, manažerka a muzikantka. V Době Karlově slouží jako hudebnice pána ze Šternberka. V projektu zodpovídá za projektový management, marketing a  komunikaci s hráči. Jen těžko by tato hra vznikla bez jejího přičinění. Ve hře má na starosti různé formy hráčské podpory a libé tóny jejích nástrojů vám budou zpříjemnovat večery na tvrzi.

SUPPORT TÝM

profil mikey

Michal Mikey Kacl

Mikey je designér, webmaster a v Době Karlově ztvárňuje postavu Mikuláše z Myšlína a Kolowrat. V projektu se stará o web, design herních materiálů a taky o naše psychické zdraví. Na hře pro Vás bude k dispozici jako mnoho náhodných postav, ale taky jako kostymér.

profil zorro

Jan Zoro Zeman

Zoro je historik, larpový tvůrce, autor a skvělý herec. Věnuje se různým obdobím historie od pravěku po novověk. Na naší hře pomáhá s hladkým průběhem a stará se o pěknou porci dramatu. Na hře pro Vás ztvární pár náhodných postav.

profil jana

Jana Skalská Obročníková

Jana je stavařka, pracuje s kůží a vyrábí boty. V Době Karlově je známá jako paní Eliška z Rohozce. V projektu se stará o kostýmové zázemí, vzdělávací materiály a dobro organizačního týmu. Na hře pro Vás bude k dispozici jako kostymérka, kadeřnice a poradkyně pro těžkosti doby. 

profil maledikt

Pavel Maledikt Skalský

Pavel je umělecký kovář, manžel Jany a zručný řemeslník. V Době Karlově slouží paní Elišce jako Mikuláš z Pěnčína. Na naší hře se stará o MTZ, ať už je to cokoliv a o logistiku. Je ochoten pomoct a poradit komukoliv s čímkoliv. Na hře pro Vás ztvární pár náhodných postav.

Go to top